سلام مجدد ^-^ من دوباره اومدم با معرفی انیمه ^-^

امروز میخوام انیمه ی Words Bubble Up Like Soda Pop رو بهتون معرفی کنم T-T

+تولدت مبارک پرسون D:

خب بزارید اول درمورد ژانر این فیلم صحبت کنم ، ژانر این فیلم یه قاچ از زندگیه (اسلایس آو لایف) ، کمدی و عاشقانه هست . یه عاشقانه ی تینیجری که واقعا گوگولیه ^-^ حس میکنم این انیمه کلمه ی کلیدی داره ^-^ ، یامازاکورا ، ساکورا و چری یامازاکورا به معنی آدمایی هست که دندون های جلوشون بیرون زدس ، اگر دقت کنید اسمایل یا دختر قصه توی عکس ماسک زده . خب این دختر گوگولی هم دندون های جلوش بیرون زده و ازش راضی نیست به همین خاطر هم ماسک میزنه ^-^ ، ساکورا به معنی شکوفه ی گیلاسه که فامیلی همین پسر قصه یا چری هست و البته خانوم فوجیاما هم موقعی عکس گرفته بود برای گرافیک رکوردش که شکوفه های گیلاس خیلی زیاد بودن ، چری هم که اسم پسر داستانه که به معنی گیلاسه که به فامیلش و این چیزا هم ربط داره (*-*)


بریم سراغ خلاصه ی داستان ^-^


خب ما چری رو داریم که تموم مدت هدفون های بزرگی رو روی گوشش میزاره.اون عاشق موزیک نیست و اتفاقا وقتی هدفون میزاره به آهنگی گوش نمیده و هدفون زدنش به خاطر اینه که نمیخواد صدای اطرافش رو بشنوه و یه جورایی از منتقل کردن حس و حس گرفتن بیزاره.چیزی که خود چری میگه اینه که وقتی این هدفون های بزرگ رو میزنه به گوشش  کسی سراغش نمیاد و باهاش حرف نمیزنه و اینجوری راحت تره و این حس مایه ی آرامشش هست . چریمون حتی دوست نداره کسی باهاش صحبت کنه چه برسه به اینکه خودش با بقیه صحبت کنه و این واقعا درصد خیلییی زیاد درونگراییش رو میرسونه البته چری با اینکارش کسیو ناراحت نمیکنه و تا حد امکان با کسی صحبت نمیکنه.

خب چری میخواد توی سکوت و آرامش زندگی کنه و همونطور که گفتم از صحبت کردن با بقیه هراس داره اینطوریه که وقتی قرار باشه جلوی عده ی کم یا زیادی صحبت کنه کل بدنش از صورتش گرفته تا پاش قرمز گوجه ای میشه و دست و پاش میلرزه  کلی عرق میکنه (اینو به وضوح میتونید ببینید توی فیلم ^-^) .اون تونسته دنیای ودش ر غرق هایکو کنه و زندگیش رو از دریچه هایکو هاش ببینه و شاید همین دلیل اصلی اینهمه درونگراییشه ولی خب بیشتر اوقات با هایکو هاش احساساتشو میرسونه.(هایکو به اشعار ژاپنی کوتاهی گفته میشه که سه بند بیشتر ندارن و احساسات و زمان در اون ها باهم گره میخورن)

از اون طرف دختری به اسم Smile یا همون لبخند رو داریم که در واقع یه اینفلوئنسر دبیرستانی تو کوریولایوه. اسمایل شعاری برای هزاران فنش تو کوریولایو داره که به اسمش ربط داره : برای من بخندین ، Smile For Me .اما چیز جالبی که وجود داره تضاد شعار اسمایل با شخصیت و ظاهر خودشه. اسمایل همیشه یک ماسک روی صورتش داره و کسی خندش رو نمیبینه؛ اما همه رو تشویق به لبخند زدن میکنه. اون دندون های خرگوشی و درشتی داره که از اونا بیزاره و سعی داره تا با ارتودنسی اونها رو به خیال خودش درست کنه تا بتونه واقعا یک روز بخنده.

اسمایل با خواهراش زندگی می‌کنه و هزاران فالور تو کوریولایو داره اما همیشه ماسک رو صورتش داره. اون دختر سرزنده و شادیه که حتی ماسکش را موقعی که از شکمش صدای قار و قور میاد و به شدت گرسنس هم در نمیاره تا یه دفعه کسی دندون خرگوشیاش رو نبینه. اون دنیا رو زیبا و شگفت انگیز می‌بینه اما خودش رو به اون زیبایی که باید ببینه، نمی‌بینه و این مسئله اذیتش میکنه.

این دو شخصیت توی یک مال شاپ با همدیگه برخورد می‌کنن، گوشی‌های همدیگه رو اشتباهی برمی‌دارن و همین مسئله باعث می‌شه که زندگیشون به هم گره بخوره. اینکه هی همو توی فروشگاه میبینن کم کم رابطه ای بین این دو شخصیت شکل میده و هر یک از اونا زوایای تازه‌ای از دنیا رو به همدیگه نشون میدن. اسمایل همه چیزو کاوایی یا کیوت میبینه و چری تا حالا این کلمه رو نشنیده. اون سعی می‌کنه که بفهمه چه چیزهایی تو دنیا کاوایی هستن. و در حینی که این مسئله رو کشف می‌کنه، احتمالا به کاوایی بودنه دندون های دختری که با اون بیرون می‌ره هم پی میبره.


معرفی شخصیت ها ^-^


(اسمایل ، SMILE)

اسمایل با نام اصلی یوکی یه دختر برونگرا با تایپ ESFP هست که خیلی گوگولی و به قول ژاپنیا کاواییه ، از دندونای جلوش خوشش نمیاد و همیشه ماسک میزنه *منی که با دیدن تیزر این انیمه فکر کردم انیمه حول کروناس*اسمایل یه اینفلوئنسر دبیرستانیه که توی کوریولایو لایو میزاره و هزاران دنبال کننده توی همین کوریولایو داره ، داستان از اونجایی شروع میشه که یه پسره به اسم بیور میاد و وقتی این دو تا مرغ عشقمون کنار هم وایساده بودن و هیچ همو نمیشناختن بهشون میخوره و دوتاشون میخورن زمین ، گوشی هاشون هم جا به جا میشه ^-^ و اینجا ما ماری رو داریم که با خردمندی گوشی رو پیدا میکنه (مدیونید فکر کنید چون ENTP عه دارم اینو میگم) و این دو تا مرغ عشق همدیگه رو ملاقات میکنن T-T اسمایل ... آممم اعتماد به نفس نداره ... ولی خب این اعتماد به نفسش از وقتی که چری بهش میگه دندوناشو دوست داره میره بالا :) *وی نیاز مند یک چری در زندگی خود میباشد*


 

( چری ، CHERRY )

اسم اصلی چری یویی ساکوراست. خب ، چری یه پسر درونگراست که اصلا تمایلی به ارتباط برقرار کردن با هیچ بنی بشری رو نداره ، چون مادرش کمرش درد میکرده اون به جای مادرش به سر کار میره خلاصه که در همین حین با اسمایل آشنا میشه و اسمایل بهش میگه که صدات کاواییه ^-^ این بچه هم نمیدونسته کاوایی چیه ، میره دنبال این قضیه و معنی کاوایی رو میفهمه و متوجه میشه که دندونای اسمایل هم کاواییه ... خلاصه که پسرمون درگیر عشق میشه و طی ماجرا های زیادی به اسمایل گوگولیمون اعتراف میکنه . این بچه عاشق سبک شعر هایکو هست و هایکو های گوگولی ای هم مینویسه ^-^ هایکو هاش به لطف بیور که میخواد نوشتن زبان ژاپنی رو ید بگیره توی کل مرکز خرید اسپری شدن :) هایکو هاش تا وقتی که اسمایل وارد زندگیش شد هیچ مخاطبی نداشت :). خلاصه که برید ببینید این انیمه رو اگر ندیدید بعدش یهو تو اتاقتون ظاهر شدم حرفی نزنید ها ^-^  راستی تایپ ام بی تی آیش هم INTJ هست+امروز نشستم انیمه ی حکایت دریای زمین (از استودیو جیبلی) دیدم ، یه پست معرفی هم درمورد اون میزارم D: (پیشنهاد میکنم با دوبله ببینید ، خیلی قشنگه D:)

+با خرابی های امروز بیان میتونم بگم دیوونه شدم تا پستو منتشر کنم D"